27 11 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA ADWENTU

27 listopada 2022r.

DZISIAJ:

· Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela” i „Idziemy”.

· W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy adwent – czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem Jezusem Chrystusem w czasie świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. roratnie celebrowane będą w poniedziałki, czwartki i soboty; w Rychłocicach o godz. 16:00, w Brzykowie o godz. 17:00.

  • · Od dzisiaj można nabywać świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • · Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby WSD w Łodzi. Bóg zapłać.

W TYM TYGODNIU:

· W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychłocicach o godz. 15:55; w Brzykowie o godz. 17:00.

· W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15:30 w Rychłocicach, od 16:30 w Brzykowie. Wizyty u chorych od godz. 9:00.

· W przyszłą niedzielę przed wszystkimi kościołami Archidiecezji Łódzkiej, odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

· W najbliższym tygodniu, z początkiem grudnia p. Organista i pp. Kościelni rozpoczną roznoszenie opłatków na stół wigilijny dla rodzin naszej parafii.

· Prace w kościele parafialnym w Brzykowie zostały zakończone.

· Kościół parafialny w Brzykowie otrzymał dofinansowanie od Lasów Państwowych na renowację zabytkowej ambony. Prace związane z odnową zostaną rozpoczęte w grudniu br.

PODZIĘKOWANIA:

· Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali kościół w Brzykowie. Bóg zapłać.

 

Logowanie